Matomo ist unser Tracking Dienst

Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle
3 Kup, 1 Gratis
Image 1
Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle
Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle
Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle
Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle

Summer Time
Samsung Galaxy A20 Etui na telefon - Soft case

109,00 zł w tym VAT.

Wybierz swoje urządzenie:

Rodzaj opakowania:

Nie dostępne

Twój produkt

1 Dodano

Obraz produktu Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle

Dodano

Summer Time - Samsung Galaxy A20 Handyhülle - Soft case

w tym darmowa dostawa

Koszyk

Zaoszczędź w zestawie
Glided Displayschutz

Premium ochrona ekranu

Uzupełnij swoją ochronę osłoną ekranu!

86,00 zł 69,00 zł (Rabaty przy zakupie z etui na telefon

Teraz dodać Dodano

Darmowa wysyłka

Elastyczne i bezpieczne płatności

30 dni na zwrot pieniędzy

Kompleksowa ochrona



Opis produktu

Nasza „Summer Time”-etui wprowadza prawdziwe letnie wrażenie bezpośrednio na Twoje Samsung Galaxy A20! Kolorowy design z orzeźwiającymi napojami, muszlami, słonecznymi elementami i wakacyjnymi wibracjami od razu poprawia nastrój - niezależnie od tego, czy jesteś na plaży, w biurze czy w drodze na uczelnię.

To stylowe etui na Samsung Galaxy A20 nie tylko skutecznie chroni Twoje urządzenie, ale także sprawia, że staje się modnym dodatkiem. Dla wszystkich, którzy kochają lato i chcą je mieć przy sobie przez cały rok!


🌴 Co sprawia, że etui Summer Time na Twój Samsung Galaxy A20 jest wyjątkowe:

🍹 Unikalny letni design z letnimi elementami takimi jak koktajle, muszle, palmy i inne - idealne dla plażowego wyglądu Twojego etui na Samsung Galaxy A20

🛡️ Skuteczna ochrona z każdej strony - chroni Twój Samsung Galaxy A20 przed zarysowaniami, uderzeniami i drobnymi codziennymi wpadkami

📱 Smukły, lekki format, który przyjemnie leży w dłoni i nie obciąża niepotrzebnie Twojego Samsung Galaxy A20

🎯 Dopasowane wycięcia dla aparatu, portów i przycisków Twojego Samsung Galaxy A20 - wszystko pozostaje łatwo dostępne

🎨 Trwały nadruk, dzięki któremu Twój design Summer Time długo będzie letnio świeży


Wprowadź swoje Samsung Galaxy A20 w letni nastrój - z świeżym, zabawnym wyglądem Summer Time-etui! Czy jako prezent, czy dla siebie: ten design jest must-have dla wszystkich, którzy kochają kolory, słońce i dobre wibracje.

FAQ



Informacje o produkcie

Kolekcje

Odkryj najnowsze kolekcje

Natura leży ci na sercu?
Nam też.

Dlatego produkujemy twoje Summer Time Samsung Galaxy A20 etui na telefon dopiero przy zakupie. Dzięki temu redukujemy zużycie zasobów i wspólnie przyczyniamy się do ochrony naszego środowiska.

Przyroda jest ci bliska?
Nam też.

Jesteśmy firmą z siedzibą w Niemczech i kładziemy duży nacisk na jakość oraz zadowolenie klienta. Dzięki naszemu lokalnemu serwisowi zawsze z niezawodną pomocą przy Summer Time Samsung Galaxy A20 etui na telefon.

Twoja Summer Time Glided etui na telefon - estetyka i funkcjonalność w jednym

Nasze etui łączy stylowy design z solidną funkcjonalnością. Etui Summer Time Samsung Galaxy A20 skutecznie chroni Twój smartfon i jednocześnie stanowi eleganckie oświadczenie. Idealne dla tych, którzy cenią jakość i styl.

Dalsze etui na telefon dla Samsung Galaxy A20

Dla każdego stylu Glided ma coś!