Matomo ist unser Tracking Dienst

Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle
3 Kup, 1 Gratis
Image 1
Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle
Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle
Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle
Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle

Green Lime
iPhone SE 2020 Etui na telefon - Tough case

136,00 zł w tym VAT.

Wybierz swoje urządzenie:

Rodzaj opakowania:

Do zobaczenia 30.10 u ciebie!

´

Twój produkt

1 Dodano

Obraz produktu Green Lime - iPhone SE 2020 Handyhülle

Dodano

iPhone SE 2020 Etui na telefon - Tough case

w tym darmowa dostawa

Koszyk

Zaoszczędź w zestawie
Glided Displayschutz

Ochrona ekranu premium

Uzupełnij swoją ochronę osłoną ekranu!

86,00 zł 69,00 zł (Rabaty przy zakupie z etui na telefon

Teraz dodać Dodano

Darmowa wysyłka

Elastyczne i bezpieczne płatności

30 dni na zwrot pieniędzy

Kompleksowa ochrona



Opis produktu

„Green Lime“ – Najświeższy pokrowiec iPhone SE 2020 od Glided! 🍋📱

Spraw, aby Twoje iPhone SE 2020 z pokrowcem „Green Lime” od Glided stało się prawdziwą atrakcją! Jaskrawe limetkowe wzornictwo zapewnia świeży wygląd i przynosi letnie wibracje bezpośrednio na Twoje iPhone SE 2020. Idealne dla wszystkich, którzy kochają Glided i chcą nadać swojemu iPhone SE 2020 orzeźwiający akcent!


Dlaczego Twoje iPhone SE 2020 z „Green Lime” od Glided wygląda perfekcyjnie:


🍋 Świeżość & styl – Jaskrawe limetkowe wzornictwo sprawia, że Twoje iPhone SE 2020 przyciąga wzrok.

📱 Perfekcyjna ochrona dla Twojego iPhone SE 2020 – Odporne na wstrząsy i zarysowania, aby Twoje iPhone SE 2020 pozostało w bezpiecznym stanie.

🎨 Błyskotliwe kolory dla Twojego iPhone SE 2020 – Glided zapewnia wysokiej jakości nadruk z żywymi detalami.

👜 Szczupłe & poręczne – Twoje iPhone SE 2020 pozostaje lekkie i wygodne, podczas gdy z Glided zawsze wygląda stylowo.

🎁 Idealny prezent dla wszystkich fanów iPhone SE 2020 – Z „Green Lime” od Glided sprawisz każdemu radość!

Dodaj swojemu iPhone SE 2020 ostateczny element świeżości z „Green Lime” od Glided! 🍋✨

Zamów teraz pokrowiec „Green Lime” od Glided i spraw, aby Twoje iPhone SE 2020 stało się najbardziej orzeźwiającym towarzyszem! 📱🔥

FAQ



Informacje o produkcie

Kolekcje

Odkryj najnowsze kolekcje

Natura leży ci na sercu?
Nam też.

Dlatego produkujemy twoje Green Lime iPhone SE 2020 etui na telefon dopiero przy zakupie. Dzięki temu redukujemy zużycie zasobów i wspólnie przyczyniamy się do ochrony naszego środowiska.

Przyroda jest ci bliska?
Nam też.

Jesteśmy firmą z siedzibą w Niemczech i kładziemy duży nacisk na jakość oraz zadowolenie klienta. Dzięki naszemu lokalnemu serwisowi zawsze z niezawodną pomocą przy Green Lime iPhone SE 2020 etui na telefon.

Twoja Green Lime Glided etui na telefon - estetyka i funkcjonalność w jednym

Nasze etui łączy stylowy design z solidną funkcjonalnością. Etui Green Lime iPhone SE 2020 skutecznie chroni Twój smartfon i jednocześnie stanowi eleganckie oświadczenie. Idealne dla tych, którzy cenią jakość i styl.

Dalsze etui na telefon dla iPhone SE 2020

Dla każdego stylu Glided ma coś!